Зображення корпусу уточнюється
HRPG-150-12
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
HRPG-150-12 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HRPG-150-12.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 3663.51 до 4394.67 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 156 W |
| Drain-Source Voltage: | 12 V |
| Continuous Drain Current: | 13 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 156W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 24 |
| Current - Output 1: | 13 A |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Isolation: | 3 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HRPG-150-12 | 10 | від 3663.51 грн 1+: 3663.51 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HRPG-150-12 | 25 | від 4393.97 грн 1+: 4393.97 грн5+: 4183.06 грн10+: 4000.27 грн25+: 3887.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HRPG-150-12 | 37 | від 4394.67 грн 1+: 4394.67 грн5+: 4183.76 грн10+: 4000.97 грн24+: 3888.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
