Зображення корпусу уточнюється
IRM-15-24
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
IRM-15-24 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. Корпус: 4-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRM-15-24.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 604.18 до 604.88 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Корпус: | 4-DIP Module |
| Power Dissipation: | 15.12 W |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 0.63 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Universal Input |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 15 W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 240 |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Current - Output (Max): | 630mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
