Зображення корпусу уточнюється
LCM-25
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
LCM-25 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LCM-25.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 1569.52 до 4018.92 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 25 W |
| Drain-Source Voltage: | 54 V |
| Continuous Drain Current: | 1.05 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Voltage - Output: | 6 ~ 54V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 72 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Input (Min): | 180VAC |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LCM-25DA2 | 70 | від 1569.52 грн 1+: 1569.52 грн | vdmais | Купити |
| LCM-25DA | 48 | від 1607.91 грн 1+: 1607.91 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LCM-25 | 75 | від 1804.13 грн 1+: 1804.13 грн5+: 1712.87 грн10+: 1642.67 грн25+: 1593.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LCM-25 | 38 | від 1804.13 грн 1+: 1804.13 грн5+: 1712.87 грн10+: 1642.67 грн20+: 1593.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LCM-25DA | 68 | від 1828 грн 1+: 1828 грн72+: 1793.6 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LCM-25DA | 74 | від 2253.4 грн 1+: 2253.4 грн5+: 2167.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LCM-25DA2 | 15 | від 2253.4 грн 1+: 2253.4 грн5+: 2148.11 грн10+: 2049.83 грн25+: 1993.67 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LCM-25KN | 1 | від 2369.23 грн 1+: 2369.23 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LCM-25KN | 20 | від 3271.3 грн 1+: 3271.3 грн5+: 3109.84 грн10+: 2976.46 грн25+: 2892.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LCM-25KN | 11 | від 4018.92 грн 1+: 4018.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
