Зображення корпусу уточнюється
LDD-350LW
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
LDD-350LW — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LDD-350LW.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 261.34 до 281.01 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 11 W |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current |
| Dimming: | PWM |
| Topology: | Buck |
| Voltage - Output: | 2 ~ 30V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 48 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
