Зображення корпусу уточнюється
LDD-600L
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
LDD-600L — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. Корпус: 6-DIP Module, 5 Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LDD-600L.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 219.19 до 311.92 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Корпус: | 6-DIP Module, 5 Leads |
| Power Dissipation: | 19 W |
| Drain-Source Voltage: | 32 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Type: | Constant Current |
| Dimming: | PWM |
| Topology: | Buck |
| Voltage - Output: | 2 ~ 32V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Current - Output (Max): | 600mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LDD-600L | 1434 | від 219.19 грн 1+: 219.19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LDD-600L | 100 | від 219.19 грн 1+: 219.19 грн20+: 213.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LDD-600LW | 306 | від 281.01 грн 1+: 281.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LDD-600L | 179 | від 311.92 грн 1+: 311.92 грн3+: 271.18 грн5+: 215.68 грн19+: 203.73 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
