Зображення корпусу уточнюється
LDD-700LW
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
LDD-700LW — електронний компонент виробника MEAN WELL USA Inc., категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LDD-700LW.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 281.01 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL USA Inc. |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Type: | Constant Current |
| Dimming: | PWM |
| Ratings: | IP67 |
| Features: | Remote On/Off, OTP, SCP |
| Topology: | Buck |
| Efficiency: | 95% |
| Voltage - Output: | 2 ~ 30V |
| Number of Outputs: | 1 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LDD-700LW | 3568 | від 281.01 грн 1+: 281.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
