Зображення корпусу уточнюється
LDH-45A-350DA
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
LDH-45A-350DA — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. Корпус: 7-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LDH-45A-350DA.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1053.8 до 1605.29 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Корпус: | 7-DIP Module |
| Power Dissipation: | 30.1 W |
| Drain-Source Voltage: | 86 V |
| Continuous Drain Current: | 2.8 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 70°C |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Boost |
| Power (Watts): | 30 W |
| Voltage - Output: | 24 ~ 86V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
