Зображення корпусу уточнюється
LRS-150F-5
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
LRS-150F-5 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LRS-150F-5.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1347.46 до 1629.88 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 110 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 22 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | Household Appliances, ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 110W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| Current - Output 1: | 22 A |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LRS-150F-5 | 151 | від 1347.46 грн 1+: 1347.46 грн4+: 1275.1 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LRS-150F-5 | 544 | від 1629.88 грн 1+: 1629.88 грн5+: 1552.6 грн10+: 1482.34 грн25+: 1440.19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LRS-150F-5 | 119 | від 1629.88 грн 1+: 1629.88 грн5+: 1553.3 грн10+: 1483.05 грн20+: 1440.19 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
