Зображення корпусу уточнюється
LRS-350-5
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LRS-350-5 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LRS-350-5.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1583.63 до 2402.33 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 300 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 60 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 300W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 15 |
| Current - Output 1: | 60 A |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
