
MAX3392EEUD
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
MAX3392EEUD — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Power Supplies. Корпус: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX3392EEUD.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 417.28 до 429.92 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Features: | Power Supply Decoupling, Thermal-Shutdown Protection |
| Data Rate: | 16Mbps |
| Output Type: | Open Drain, Tri-State |
| Channel Type: | Unidirectional |
| Package / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - VCCA: | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Number of Circuits: | 1 |
| Channels per Circuit: | 4 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MAX3392EEUD+T | 77 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX3392EEUD+T | 3309 | від 417.28 грн 1+: 417.28 грн10+: 319.91 грн25+: 295.58 грн100+: 268.79 грн250+: 266.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MAX3392EEUD+ | 231 | від 429.92 грн 1+: 429.92 грн10+: 329.89 грн96+: 278.05 грн192+: 267.71 грн288+: 262.54 грн576+: 254.94 грн1056+: 249.41 грн2592+: 242.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
