Зображення корпусу уточнюється
MFM-10-24
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
MFM-10-24 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. Корпус: 4-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MFM-10-24.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 611.12 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Корпус: | 4-DIP Module |
| Power Dissipation: | 10 W |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 0.42 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C (With Derating) |
| Type: | Open Frame |
| Features: | Universal Input |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 10 W |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 270 |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Current - Output (Max): | 420mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
