Зображення корпусу уточнюється
MFM-30-15
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
MFM-30-15 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. Корпус: 4-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MFM-30-15.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 719.5 до 1189.27 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Корпус: | 4-DIP Module |
| Power Dissipation: | 30 W |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Type: | Open Frame |
| Features: | Universal Input |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 30 W |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 144 |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MFM-30-15 | 8 | від 719.5 грн 1+: 719.5 грн | vdmais | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
