Зображення корпусу уточнюється
MPM-30-48
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
MPM-30-48 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. Корпус: 5-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MPM-30-48.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1271.59 до 1391.72 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Корпус: | 5-DIP Module |
| Power Dissipation: | 30.2 W |
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Continuous Drain Current: | 0.63 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Universal Input |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 30 W |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 144 |
| Voltage - Output 1: | 48V |
| Current - Output (Max): | 630mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MPM-30-48 | 230 | від 1271.59 грн 1+: 1271.59 грн5+: 1208.36 грн10+: 1152.15 грн25+: 1124.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPM-30-48 | 4 | від 1272.29 грн 1+: 1272.29 грн5+: 1208.36 грн10+: 1152.15 грн20+: 1144.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPM-30-48ST | 60 | від 1391.02 грн 1+: 1391.02 грн5+: 1320.76 грн10+: 1264.56 грн25+: 1229.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPM-30-48ST | 7 | від 1391.72 грн 1+: 1391.72 грн5+: 1321.46 грн10+: 1264.56 грн20+: 1254.72 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
