Зображення корпусу уточнюється
MPM-30-5
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
MPM-30-5 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. Корпус: 5-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MPM-30-5.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 1098.1 до 1385.57 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Корпус: | 5-DIP Module |
| Power Dissipation: | 30 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 6 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Universal Input |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 30 W |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 144 |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Current - Output (Max): | 6A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MPM-30-5 | 34 | від 1098.1 грн 1+: 1098.1 грн3+: 1048.44 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPM-30-5ST | 92 | від 1221.9 грн 1+: 1221.9 грн4+: 1156.86 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPM-30-5 | 369 | від 1265.97 грн 1+: 1265.97 грн5+: 1203.02 грн10+: 1147.06 грн25+: 1119.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPM-30-5 | 65 | від 1266.67 грн 1+: 1266.67 грн5+: 1203.02 грн10+: 1147.06 грн20+: 1119.09 грн144+: 1118.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPM-30-5ST | 71 | від 1384.87 грн 1+: 1384.87 грн5+: 1314.93 грн10+: 1258.97 грн25+: 1224 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPM-30-5ST | 62 | від 1385.57 грн 1+: 1385.57 грн5+: 1315.63 грн10+: 1258.97 грн20+: 1224 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
