Зображення корпусу уточнюється
PCD-25-700B
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
PCD-25-700B — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PCD-25-700B.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 982.84 до 1159.18 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 25.2 W |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 60°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 25 W |
| Voltage - Output: | 24 ~ 36V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 72 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 295VAC |
| Voltage - Input (Min): | 180VAC |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PCD-25-700B | 165 | від 982.84 грн 1+: 982.84 грн5+: 930.15 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| PCD-25-700B | 94 | від 1159.18 грн 1+: 1159.18 грн5+: 1102.98 грн10+: 1061.53 грн20+: 1026.4 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PCD-25-700B | 4 | від 1159.18 грн 1+: 1159.18 грн5+: 1102.98 грн10+: 1060.83 грн25+: 1025.7 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
