Зображення корпусу уточнюється
PLN-100-15
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
PLN-100-15 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PLN-100-15.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 3055.6 до 3056.3 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 75 W |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 50°C |
| Type: | Constant Current, Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 75 W |
| Voltage - Output: | 11.25 ~ 15V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 295VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 5A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
