Зображення корпусу уточнюється
PLN-30-15
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
PLN-30-15 — електронний компонент виробника MEAN WELL USA Inc., категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PLN-30-15.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 748 до 1909.69 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MEAN WELL USA Inc. |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 50°C |
| Type: | Constant Current |
| Features: | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 30 W |
| Voltage - Output: | 10.5 ~ 15V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 3.75 kV |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 295VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| PLN-30-15 | Є в наявності | від 748 грн 1+: 748 грн | 3V3 | Купити |
| PLN-30-15 | 2 шт. | від 1238.45 грн 1+: 1238.45 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PLN-30-15 | 19 | від 1909.69 грн 1+: 1909.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
