Зображення корпусу уточнюється
PSC-100B
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
PSC-100B — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PSC-100B.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 1880.69 до 2882.35 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 100 W |
| Drain-Source Voltage: | 27.6 V |
| Continuous Drain Current: | 27.6 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Power (Watts): | 101W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 63 |
| Current - Output 1: | 2.4 A |
| Current - Output 2: | 1.25 A |
| Voltage - Output 1: | 27.6V |
| Voltage - Output 2: | 27.6V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| PSC-100B | 16 шт. | від 1880.69 грн 1+: 1880.69 грн | SEA | Купити |
| PSC-100B-C | 64 | від 1995.08 грн 1+: 1995.08 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PSC-100B-C | 120 | від 2228.38 грн 1+: 2228.38 грн2+: 2109.48 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| PSC-100B | 3 | від 2643.84 грн 1+: 2643.84 грн5+: 2517.94 грн10+: 2406.04 грн25+: 2336.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PSC-100B | 6 | від 2644.54 грн 1+: 2644.54 грн5+: 2518.64 грн10+: 2406.04 грн20+: 2389.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PSC-100B-C | 42 | від 2881.65 грн 1+: 2881.65 грн5+: 2748.76 грн10+: 2622.86 грн25+: 2552.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PSC-100B-C | 5 | від 2882.35 грн 1+: 2882.35 грн5+: 2749.46 грн10+: 2623.56 грн20+: 2599.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
