Зображення корпусу уточнюється
PWM-120-48
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
PWM-120-48 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PWM-120-48.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 3245.26 до 3245.96 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 120 W |
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Continuous Drain Current: | 2.5 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 120 W |
| Voltage - Output: | 48V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 15 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 2.5A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
