Зображення корпусу уточнюється
PWM-60-24
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
PWM-60-24 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PWM-60-24.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 1605.77 до 3604.2 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60 W |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 2.5 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 60 W |
| Voltage - Output: | 24V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 2.5A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PWM-60-24 | 22 | від 1605.77 грн 1+: 1605.77 грн3+: 1520.07 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| PWM-60-24DA | 7 | від 1977.36 грн 1+: 1977.36 грн2+: 1921.16 грн30+: 1894.47 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| PWM-60-24 | 144 | від 2001.94 грн 1+: 2001.94 грн5+: 1910.63 грн10+: 1826.33 грн25+: 1770.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PWM-60-24 | 1 | від 2002.65 грн 1+: 2002.65 грн5+: 1910.63 грн10+: 1826.33 грн20+: 1770.14 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PWM-60-24DA2 | 1 | від 2402.33 грн 1+: 2402.33 грн5+: 2290.64 грн10+: 2185.28 грн20+: 2168.42 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PWM-60-24DA | 4 | від 2574.43 грн 1+: 2574.43 грн5+: 2511.91 грн10+: 2451.5 грн60+: 2336.3 грн120+: 2335.6 грн210+: 2331.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PWM-60-24KN | 8 | від 3161.67 грн 1+: 3161.67 грн2+: 2992.38 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| PWM-60-24KN | 5 | від 3603.5 грн 1+: 3603.5 грн5+: 3434.91 грн10+: 3280.38 грн25+: 3189.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PWM-60-24KN | 5 | від 3604.2 грн 1+: 3604.2 грн5+: 3434.91 грн10+: 3281.08 грн20+: 3252.28 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
