Зображення корпусу уточнюється
RD-65A
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
RD-65A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RD-65A.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1133.19 до 1412.79 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 66 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 6 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Power (Watts): | 66W |
| Voltage - Input: | 88 ~ 264 VAC, 125 ~ 373 VDC |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| Current - Output 1: | 6 A |
| Current - Output 2: | 3 A |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RD-65A | 339 | від 1133.19 грн 1+: 1133.19 грн4+: 1072.77 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RD-65A | 125 | від 1412.09 грн 1+: 1412.09 грн5+: 1348.86 грн10+: 1285.64 грн25+: 1250.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RD-65A | 268 | від 1412.79 грн 1+: 1412.79 грн5+: 1348.86 грн10+: 1286.34 грн20+: 1251.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
