Зображення корпусу уточнюється
RD-65B
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
RD-65B — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RD-65B.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1201.57 до 1413.07 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 68 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Power (Watts): | 68W |
| Voltage - Input: | 88 ~ 264 VAC, 125 ~ 373 VDC |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| Current - Output 1: | 4 A |
| Current - Output 2: | 2 A |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RD-65B | 102 | від 1201.57 грн 1+: 1201.57 грн4+: 1137.62 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RD-65B | 463 | від 1412.37 грн 1+: 1412.37 грн5+: 1349.13 грн10+: 1285.89 грн25+: 1250.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RD-65B | 191 | від 1413.07 грн 1+: 1413.07 грн5+: 1349.13 грн10+: 1286.59 грн20+: 1251.46 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
