Зображення корпусу уточнюється
RPD-75B
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
RPD-75B — електронний компонент виробника MEAN WELL USA Inc., категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RPD-75B.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 1812.54 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL USA Inc. |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Open Frame |
| Efficiency: | 79% |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 73W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 2 |
| Current - Output 1: | 5 A |
| Current - Output 2: | 2 A |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RPD-75B | 34 | від 1812.54 грн 1+: 1812.54 грн5+: 1728.23 грн10+: 1650.95 грн25+: 1601.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
