Зображення корпусу уточнюється
RPS-400-15-TF
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
RPS-400-15-TF — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RPS-400-15-TF.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 6673.15 до 6674.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 400.5 W |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 26.7 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 251W (401W Forced Air) |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 24 |
| Current - Output 1: | 16.7 A |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
