Зображення корпусу уточнюється
RPS-400-18-TF
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
RPS-400-18-TF — електронний компонент виробника MEAN WELL USA Inc., категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RPS-400-18-TF.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 6644.58 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL USA Inc. |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 18 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| Efficiency: | 93% |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 250W (401W Forced Air) |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC |
| Size / Dimension: | 5.11" L x 3.39" W x 2.62" H (129.8mm x 86.1mm x 66.5mm) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 13.9 A |
| Voltage - Output 1: | 18V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RPS-400-18-TF | 90 | від 6644.58 грн 1+: 6644.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
