Зображення корпусу уточнюється
RPS-45-15
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
RPS-45-15 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RPS-45-15.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1021.17 до 1021.87 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 45 W |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Open Frame |
| Applications: | Medical |
| Power (Watts): | 45W |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 120 |
| Current - Output 1: | 3 A |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RPS-45-15 | 62 | від 1021.17 грн 1+: 1021.17 грн5+: 972.21 грн10+: 930.24 грн25+: 902.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RPS-45-15 | 12 | від 1021.17 грн 1+: 1021.17 грн2+: 877.78 грн5+: 830.22 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RPS-45-15 | 5 | від 1021.87 грн 1+: 1021.87 грн5+: 972.21 грн10+: 930.24 грн20+: 919.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
