Зображення корпусу уточнюється
RSP-100-15
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
RSP-100-15 — електронний компонент виробника MEAN WELL USA Inc., категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RSP-100-15.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2529.91 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL USA Inc. |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input |
| Efficiency: | 87% |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 101W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Size / Dimension: | 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 6.7 A |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RSP-100-15 | 31 | від 2529.91 грн 1+: 2529.91 грн5+: 2410.77 грн10+: 2305.65 грн25+: 2235.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
