Зображення корпусу уточнюється
RSP-100-24
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
RSP-100-24 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RSP-100-24.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 2060.37 до 2530.61 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 100.8 W |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 4.2 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 101W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 24 |
| Current - Output 1: | 4.2 A |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RSP-100-24 | 56 | від 2060.37 грн 1+: 2060.37 грн2+: 1950.34 грн5+: 1949.64 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RSP-100-24 | 486 | від 2529.91 грн 1+: 2529.91 грн5+: 2410.77 грн10+: 2305.65 грн25+: 2235.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RSP-100-24 | 101 | від 2530.61 грн 1+: 2530.61 грн5+: 2410.77 грн10+: 2305.65 грн24+: 2235.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
