Зображення корпусу уточнюється
RSP-1500-15
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
RSP-1500-15 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RSP-1500-15.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 30758.3 до 30761.8 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 1500 W |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 100 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 1500W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 4 |
| Current - Output 1: | 100 A |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Isolation: | 3 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
