Зображення корпусу уточнюється
TMLM20105
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
TMLM20105 — електронний компонент виробника Traco Power, категорія Power Supplies. Корпус: 4-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TMLM20105.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 3715 до 3732.56 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Traco Power |
|---|---|
| Корпус: | 4-DIP Module |
| Power Dissipation: | 18 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 3.6 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 60°C (With Derating) |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Universal Input |
| Efficiency: | 78% |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 18 W |
| Package / Case: | 4-DIP Module |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
