Зображення корпусу уточнюється
UHP-200R-5
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
UHP-200R-5 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UHP-200R-5.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 3628.74 до 4261.14 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 200 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 40 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | Household Appliances, ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 200W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 24 |
| Current - Output 1: | 40 A |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Isolation: | 3.75 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UHP-200R-55 | 9 | від 3628.74 грн 1+: 3628.74 грн5+: 3453.27 грн10+: 3305.87 грн25+: 3207.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UHP-200R-55 | 5 | від 3629.44 грн 1+: 3629.44 грн5+: 3453.97 грн10+: 3306.58 грн16+: 3270.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UHP-200R-5 | 22 | від 3633.65 грн 1+: 3633.65 грн2+: 3439.23 грн5+: 3438.53 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| UHP-200R-5 | 163 | від 4070.93 грн 1+: 4070.93 грн5+: 3874.4 грн10+: 3705.95 грн25+: 3593.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UHP-200R-5 | 63 | від 4261.14 грн 1+: 4261.14 грн5+: 4055.49 грн10+: 3879.31 грн24+: 3841.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
