Зображення корпусу уточнюється
UHP-350R-4.2
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
UHP-350R-4.2 — електронний компонент виробника MEAN WELL USA Inc., категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UHP-350R-4.2.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 5615.96 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL USA Inc. |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 4.2 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Adjustable Output, PFC, Universal Input |
| Efficiency: | 89% |
| Applications: | Household Appliances, ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 252W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Size / Dimension: | 8.66" L x 2.44" W x 1.22" H (220.0mm x 62.0mm x 31.0mm) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 60 A |
| Voltage - Output 1: | 4.2V |
| Voltage - Isolation: | 3.75 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UHP-350R-4.2 | 9 | від 5615.96 грн 1+: 5615.96 грн5+: 5349.2 грн10+: 5110.52 грн25+: 4963.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
