Зображення корпусу уточнюється
XLG-100-24-A
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
XLG-100-24-A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників XLG-100-24-A.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 1173.77 до 1955.95 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 96 W |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 96 W |
| Voltage - Output: | 24V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 24 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Current - Output (Max): | 4A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| XLG-100-24-A | 163 шт. | від 1173.77 грн 1+: 1173.77 грн | SEA | Купити |
| XLG-100-24-A | 16 | від 1195.51 грн 1+: 1195.51 грн | vdmais | Купити |
| XLG-100-24-A | 4 | від 1294.22 грн 1+: 1294.22 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| XLG-100-24-A | 244 | від 1527.75 грн 1+: 1527.75 грн3+: 1446.46 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| XLG-100-24-A | 854 | від 1934.22 грн 1+: 1934.22 грн5+: 1836.11 грн10+: 1759.02 грн25+: 1709.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| XLG-100-24-A | 133 | від 1955.95 грн 1+: 1955.95 грн5+: 1838.21 грн10+: 1760.42 грн24+: 1711.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
