Зображення корпусу уточнюється
XLG-200-H-A
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
XLG-200-H-A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників XLG-200-H-A.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 1579.16 до 2790.72 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 200 W |
| Drain-Source Voltage: | 56 V |
| Continuous Drain Current: | 5.55 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 200 W |
| Voltage - Output: | 27 ~ 56V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Current - Output (Max): | 5.55A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| XLG-200-H-A | 144 шт. | від 1579.16 грн 1+: 1579.16 грн | SEA | Купити |
| XLG-200-H-AB | 210 | від 1855.79 грн 1+: 1855.79 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| XLG-200-H-A | 43 | від 2182.92 грн 1+: 2182.92 грн2+: 2066.11 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| XLG-200-H-AB | 45 | від 2516.55 грн 1+: 2516.55 грн5+: 2469.68 грн16+: 2468.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| XLG-200-H-A | 127 | від 2594.88 грн 1+: 2594.88 грн5+: 2468.98 грн10+: 2357.08 грн25+: 2294.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| XLG-200-H-A | 13 | від 2595.58 грн 1+: 2595.58 грн5+: 2469.68 грн10+: 2357.08 грн16+: 2294.83 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| XLG-200-H-AB | 422 | від 2790.72 грн 1+: 2790.72 грн5+: 2657.83 грн10+: 2538.93 грн25+: 2468.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
