
CPC1114N
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
CPC1114N — електронний компонент виробника IXYS Integrated Circuits, категорія Relays. Корпус: 4-SOP (0.150", 3.81mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CPC1114N.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 59.28 до 220.57 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | IXYS Integrated Circuits |
|---|---|
| Корпус: | 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Circuit: | SPST-NC (1 Form B) |
| Relay Type: | Photo-Coupled Relay (Photorelay) |
| Output Type: | AC, DC |
| Load Current: | 400 mA |
| Package / Case: | 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| Voltage - Load: | 0 V ~ 60 V |
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| On-State Resistance (Max): | 2 Ohms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CPC1114N | 536 шт. | від 59.28 грн 1+: 59.28 грн10+: 55.33 грн100+: 51.38 грн | Віаком | Купити |
| CPC1114N | 400 | від 82.68 грн 1+: 82.68 грн | vdmais | Купити |
| CPC1114N | Є в наявності | від 84.43 грн 1+: 84.43 грн2+: 79.36 грн4+: 75.98 грн10+: 73.45 грн | IMRAD | Купити |
| CPC1114NTR | 15 | від 84.52 грн 1+: 84.52 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CPC1114NTR | 32784 | від 220.57 грн 1+: 220.57 грн10+: 196.33 грн25+: 187.49 грн50+: 181.07 грн100+: 174.87 грн250+: 166.99 грн500+: 161.26 грн1000+: 155.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CPC1114NTR | 3340 | від 220.57 грн 1+: 220.57 грн10+: 196.68 грн25+: 186.85 грн50+: 180.53 грн100+: 174.2 грн250+: 166.48 грн500+: 160.86 грн1000+: 155.24 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Relays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
