Зображення корпусу уточнюється
HD4850-10
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
HD4850-10 — електронний компонент виробника Crydom, категорія Relays. Корпус: Hockey Puck. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HD4850-10.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4594.64 до 6366.18 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Crydom |
|---|---|
| Корпус: | Hockey Puck |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Continuous Drain Current: | 50 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C |
| Packaging: | Each |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type: | Photo-Coupled Relay (Photorelay) |
| Output Type: | AC |
| Load Current: | 50 A |
| Package / Case: | Hockey Puck |
| Voltage - Load: | 48 V ~ 530 V |
| Approval Agency: | CE, CSA, cURus, TUV |
| Voltage - Input: | 3 ~ 32VDC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HD4850-10 | 23 | від 4594.64 грн 1+: 4594.64 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HD4850-10 | 2 | від 6365.48 грн 1+: 6365.48 грн10+: 6062.03 грн50+: 5786.7 грн100+: 5616.7 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HD4850-10 | 15 | від 6366.18 грн 1+: 6366.18 грн10+: 6063.43 грн60+: 5788.08 грн100+: 5708.7 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Relays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
