Зображення корпусу уточнюється
PLA192S
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
PLA192S — електронний компонент виробника IXYS Integrated Circuits, категорія Relays. Корпус: 6-SMD (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PLA192S.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 474.38 до 530.44 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | IXYS Integrated Circuits |
|---|---|
| Корпус: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type: | Photo-Coupled Relay (Photorelay) |
| Output Type: | AC, DC |
| Load Current: | 150 mA |
| Voltage - Load: | 0 V ~ 600 V |
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| On-State Resistance (Max): | 22 Ohms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PLA192STR | 701 | від 474.38 грн 1+: 474.38 грн10+: 422.32 грн25+: 403.33 грн50+: 389.51 грн100+: 376.15 грн250+: 359.17 грн500+: 346.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PLA192STR | 584 | від 505.21 грн 1+: 505.21 грн10+: 473.68 грн25+: 420.42 грн50+: 399.4 грн100+: 378.38 грн250+: 356.66 грн500+: 344.05 грн1000+: 333.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PLA192 | 568 | від 530.44 грн 1+: 530.44 грн10+: 496.8 грн25+: 441.45 грн50+: 419.72 грн100+: 398 грн250+: 373.48 грн500+: 360.16 грн1000+: 348.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PLA192S | 303 | від 530.44 грн 1+: 530.44 грн10+: 496.8 грн25+: 441.45 грн50+: 419.72 грн100+: 398 грн250+: 373.48 грн500+: 360.16 грн1000+: 348.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Relays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
