Зображення корпусу уточнюється
PVT322A
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
PVT322A — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія Relays. Корпус: 8-SMD (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PVT322A.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 741.18 до 880.2 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 250 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Relay Type: | Photo-Coupled Relay (Photorelay) |
| Output Type: | AC, DC |
| Load Current: | 170 mA |
| Voltage - Load: | 0 V ~ 250 V |
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| On-State Resistance (Max): | 8 Ohms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| PVT322ASPBF | 13 шт. | від 741.18 грн 1+: 741.18 грн10+: 691.77 грн100+: 642.36 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PVT322ASPBF | 693 | від 746.62 грн 1+: 746.62 грн10+: 665.07 грн25+: 634.14 грн50+: 612.34 грн100+: 591.25 грн250+: 562.43 грн500+: 543.45 грн1000+: 525.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PVT322AS-TPBF | 397 | від 746.62 грн 1+: 746.62 грн10+: 665.77 грн25+: 635.54 грн50+: 613.75 грн100+: 592.66 грн250+: 562.43 грн500+: 519.54 грн750+: 518.14 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PVT322ASPBF | 343 | від 880.2 грн 1+: 880.2 грн10+: 783.88 грн25+: 748.59 грн50+: 722.9 грн100+: 698.09 грн250+: 666.56 грн500+: 643.65 грн1000+: 621.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PVT322AS-TPBF | 326 | від 880.2 грн 1+: 880.2 грн10+: 783.88 грн25+: 748.59 грн50+: 722.9 грн100+: 698.09 грн250+: 666.56 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Relays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
