Зображення корпусу уточнюється
PVT412A
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
PVT412A — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія Relays. Корпус: 6-SMD (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PVT412A.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 172.42 до 437.34 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 400 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type: | Photo-Coupled Relay (Photorelay) |
| Output Type: | AC, DC |
| Load Current: | 240 mA |
| Voltage - Load: | 0 V ~ 400 V |
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| On-State Resistance (Max): | 6 Ohms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| PVT412APBF | Є в наявності | від 172.42 грн 1+: 172.42 грн2+: 162.07 грн4+: 155.17 грн10+: 150 грн | IMRAD | Купити |
| PVT412ASPBF | 12 | від 200.92 грн 1+: 200.92 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PVT412APBF | 2536 | від 437.34 грн 1+: 437.34 грн10+: 389.47 грн25+: 371.89 грн50+: 359.15 грн100+: 346.83 грн250+: 331.18 грн500+: 319.81 грн1000+: 308.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PVT412ASPBF | 1917 | від 437.34 грн 1+: 437.34 грн10+: 389.47 грн25+: 371.89 грн50+: 359.15 грн100+: 346.83 грн250+: 331.18 грн500+: 319.81 грн1000+: 308.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PVT412ASPBF | 1896 | від 437.34 грн 1+: 437.34 грн10+: 389.61 грн25+: 372.06 грн50+: 359.42 грн100+: 347.49 грн250+: 329.94 грн500+: 318.71 грн1000+: 307.47 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PVT412AS-TPBF | 1024 | від 437.34 грн 1+: 437.34 грн10+: 389.47 грн25+: 371.89 грн50+: 359.15 грн100+: 346.83 грн250+: 331.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PVT412APBF | 410 | від 437.34 грн 1+: 437.34 грн10+: 389.61 грн25+: 372.06 грн50+: 359.42 грн100+: 347.49 грн250+: 330.64 грн500+: 319.41 грн1000+: 308.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Relays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
