
1206S4J0101T5E
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
1206S4J0101T5E — електронний компонент виробника Royalohm, категорія Resistors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1206S4J0101T5E.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 0.12 до 30.08 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Royalohm |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Drain-Source Voltage: | 200 V |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Rds(on): | 100 Ω |
| Power Dissipation: | 4 W |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1206S4J0101T5E | 2800 шт. | від 30.08 грн 1+: 30.08 грн | SEA | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
