Зображення корпусу уточнюється
3224W-1-203E
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
3224W-1-203E — електронний компонент виробника Bourns, категорія Resistors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 3224W-1-203E.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 69.62 до 398.3 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Tolerance: | ±10% |
| Resistance: | 20 kOhms |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Adjustment Type: | Top Adjustment |
| Number of Turns: | 12.0 |
| Size / Dimension: | Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm) |
| Power Dissipation: | 0.25 W |
| Termination Style: | J Lead |
| Resistive Material: | Cermet |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 3224W-1-203E | 4 шт. | від 69.62 грн 1+: 69.62 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| 3224W-1-203E | 85 шт. | від 398.3 грн 1+: 398.3 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 3224W-1-203E | 5105 | від 275.42 грн 1+: 275.42 грн10+: 229.23 грн25+: 212.9 грн50+: 201.29 грн100+: 190.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 3224W-1-203E | 23 | від 275.42 грн 1+: 275.42 грн10+: 229.86 грн25+: 201.83 грн100+: 190.62 грн250+: 173.8 грн500+: 161.19 грн1000+: 159.78 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
