
AC1020
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
AC1020 — електронний компонент виробника YAGEO, категорія Resistors. Корпус: 2010. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AC1020.
Всього пропозицій
12
Ціни
від 6.36 до 17002.9 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | YAGEO |
|---|---|
| Корпус: | 2010 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Continuous Drain Current: | 20 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | Non-Invasive (Solid Core) |
| Rds(on): | 41.8 Ohm |
| Current Ratio: | 1000:1 |
| Frequency Range: | 50/60Hz |
| Size / Dimension: | 0.937" L x 0.438" W (23.80mm x 11.12mm) |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Termination Style: | PC Pin |
| DC Resistance (DCR): | 41.8Ohm |
| Current Rating (Amps): | 20 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AC1020 | 6 | від 71.28 грн 1+: 71.28 грн | Eurocom Components | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AC1020FK-0710KL | 4000 | від 6.36 грн 4000+: 6.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC1020JK-0724RL | 3969 | від 18.35 грн 1+: 18.35 грн10+: 13.15 грн50+: 10.33 грн100+: 9.21 грн500+: 7.03 грн1000+: 6.12 грн2000+: 5.34 грн4000+: 5.06 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC1020FK-072K67L | 639 | від 21.86 грн 1+: 21.86 грн10+: 15.12 грн50+: 11.88 грн100+: 10.62 грн500+: 8.51 грн1000+: 7.1 грн2000+: 5.48 грн4000+: 5.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC1020FK-0720RL | 6659 | від 28.82 грн 1+: 28.82 грн10+: 15.96 грн25+: 13.1 грн50+: 11.5 грн100+: 10.22 грн250+: 8.93 грн500+: 8.18 грн1000+: 7.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC10200-100 | 1826 | від 129.36 грн 1+: 129.36 грн10+: 119.52 грн25+: 109.67 грн100+: 101.24 грн250+: 92.1 грн500+: 87.18 грн1000+: 82.96 грн2000+: 80.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC1020 | 14849 | від 333.24 грн 1+: 333.24 грн10+: 300.83 грн25+: 288.72 грн50+: 279.84 грн100+: 271.17 грн250+: 260.08 грн500+: 251.94 грн1000+: 244.02 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC102016 | 19 | від 471.03 грн 1+: 471.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC102016 | 20 | від 490.02 грн 1+: 490.02 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC102015 | 233 | від 1493.25 грн 1+: 1493.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC102015 | 125 | від 1553 грн 1+: 1553 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC102013 | 2 | від 17002.9 грн 1+: 17002.9 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
