
BCR108
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
BCR108 — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія Resistors. Корпус: SC-70, SOT-323. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BCR108.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 4.9 до 30.08 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | SC-70, SOT-323 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Continuous Drain Current: | 0.1 A |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Transistor Type: | NPN - Pre-Biased |
| Power Dissipation: | 0.25 W |
| Resistors Included: | R1 and R2 |
| Resistor - Base (R1): | 2.2 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 47 kOhms |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 5mA, 5V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BCR108SH6327 | Є в наявності | від 7.46 грн 1+: 7.46 грн10+: 7.1 грн50+: 6.79 грн80+: 6.42 грн | IMRAD | Купити |
| BCR108WH6327 | Є в наявності | від 11.5 грн 1+: 11.5 грн10+: 10.95 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BCR108WH6433XTMA1 | 200000 | від 4.9 грн 4537+: 4.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BCR108WH6327XTSA1 | 31635 | від 4.9 грн 4537+: 4.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BCR 108S H6327 | 27939 | від 8.39 грн 1+: 8.39 грн10+: 7.41 грн100+: 7.06 грн500+: 6.29 грн1000+: 6.02 грн3000+: 4.62 грн6000+: 4.2 грн9000+: 4.06 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BCR108WH6327 | 2971 | від 11.89 грн 1+: 11.89 грн10+: 9.37 грн25+: 8.1 грн100+: 6.57 грн269+: 3.57 грн739+: 3.38 грн6000+: 3.29 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BCR108SH6327 | 1121 | від 13.36 грн 1+: 13.36 грн20+: 9.93 грн50+: 8.74 грн100+: 7.9 грн175+: 5.46 грн482+: 5.18 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BCR108E6327HTSA1 | 19563 | від 23.78 грн 1+: 23.78 грн10+: 15.67 грн100+: 13.57 грн3000+: 13.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BCR 108W H6327 | 28205 | від 28.75 грн 1+: 28.75 грн10+: 19.86 грн100+: 12.59 грн500+: 7.9 грн1000+: 6.92 грн3000+: 6.02 грн6000+: 5.11 грн9000+: 4.55 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BCR 108 E6433 | 13958 | від 30.08 грн 1+: 30.08 грн10+: 20.77 грн100+: 13.15 грн500+: 8.18 грн1000+: 7.27 грн2500+: 6.36 грн5000+: 5.46 грн10000+: 4.69 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
