
CFR-12JT-52-100K
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
CFR-12JT-52-100K — електронний компонент виробника YAGEO, категорія Resistors. Корпус: Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CFR-12JT-52-100K.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 7.02 до 14.04 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | YAGEO |
|---|---|
| Корпус: | Axial |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Features: | Automotive AEC-Q200 |
| Tolerance: | ±5% |
| Resistance: | 100 kOhms |
| Composition: | Carbon Film |
| Power (Watts): | 0.167W, 1/6W |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) |
| Power Dissipation: | 6 W |
| Number of Terminations: | 2 |
| Temperature Coefficient: | 0/ -700ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CFR-12JT-52-100K | 3654 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 2.67 грн25+: 2.22 грн50+: 1.94 грн100+: 1.7 грн250+: 1.44 грн500+: 1.28 грн1000+: 1.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CFR-12JT-52-100K | 29134 | від 14.04 грн 1+: 14.04 грн10+: 6.32 грн25+: 4.63 грн100+: 2.53 грн250+: 1.97 грн500+: 1.61 грн1000+: 1.4 грн5000+: 1.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
