
CFR-25JT-52-1K8
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
CFR-25JT-52-1K8 — електронний компонент виробника YAGEO, категорія Resistors. Корпус: Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CFR-25JT-52-1K8.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 6.99 до 12.59 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | YAGEO |
|---|---|
| Корпус: | Axial |
| Drain-Source Voltage: | 250 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Features: | Automotive AEC-Q200 |
| Tolerance: | ±5% |
| Resistance: | 1.8 kOhms |
| Composition: | Carbon Film |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Power Dissipation: | 4 W |
| Temperature Coefficient: | -500/ +350ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CFR-25JT-52-1K8 | 24780 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 2.31 грн25+: 1.9 грн50+: 1.68 грн100+: 1.47 грн250+: 1.24 грн500+: 1.1 грн1000+: 0.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CFR-25JT-52-1K8 | 12645 | від 12.59 грн 1+: 12.59 грн10+: 5.53 грн25+: 3.99 грн100+: 2.31 грн250+: 1.68 грн500+: 1.4 грн1000+: 1.19 грн5000+: 0.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
