Зображення корпусу уточнюється
KNP5W
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
KNP5W — електронний компонент виробника YAGEO, категорія Resistors. Корпус: Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників KNP5W.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 34.97 до 62.95 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | YAGEO |
|---|---|
| Корпус: | Axial |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 200°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Rds(on): | 0.1 Ohm |
| Features: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Tolerance: | ±5% |
| Resistance: | 10 Ohms |
| Composition: | Wirewound |
| Power (Watts): | 5W |
| Size / Dimension: | 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm) |
| Power Dissipation: | 5 W |
| Number of Terminations: | 2 |
| Temperature Coefficient: | ±300ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| KNP5WSJR-73-10R | 2679 | від 34.97 грн 1+: 34.97 грн10+: 22.38 грн25+: 19.02 грн50+: 16.88 грн100+: 15.07 грн250+: 13.09 грн500+: 11.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| KNP5WSJB-52-10R | 4298 | від 46.86 грн 1+: 46.86 грн10+: 30.29 грн25+: 25.77 грн50+: 22.96 грн100+: 20.54 грн250+: 17.9 грн500+: 16.25 грн1000+: 14.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| KNP5WSJT-52-0R1 | 2936 | від 46.86 грн 1+: 46.86 грн10+: 30.29 грн25+: 25.77 грн50+: 22.96 грн100+: 20.54 грн250+: 17.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| KNP5WSJR-73-0R22 | 8451 | від 62.95 грн 1+: 62.95 грн10+: 38.47 грн25+: 31.26 грн100+: 22.38 грн250+: 19.51 грн500+: 17.77 грн1000+: 15.39 грн5000+: 11.68 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| KNP5WSJR-73-0R1 | 4697 | від 62.95 грн 1+: 62.95 грн10+: 38.47 грн25+: 31.26 грн100+: 22.38 грн250+: 19.51 грн500+: 17.77 грн1000+: 16.16 грн5000+: 12.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
