Зображення корпусу уточнюється
LTO100F1R000JTE3
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
LTO100F1R000JTE3 — електронний компонент виробника Vishay / Sfernice, категорія Resistors. Корпус: TO-247-2. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LTO100F1R000JTE3.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 473.85 до 474.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay / Sfernice |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-2 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| Features: | Automotive AEC-Q200, Non-Inductive |
| Tolerance: | ±5% |
| Resistance: | 1 Ohms |
| Composition: | Thick Film |
| Power (Watts): | 100W |
| Package / Case: | TO-247-2 |
| Size / Dimension: | 0.620" L x 0.197" W (15.76mm x 5.00mm) |
| Power Dissipation: | 100 W |
| Height - Seated (Max): | 0.976" (24.80mm) |
| Temperature Coefficient: | ±350ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LTO100F1R000JTE3 | 612 | від 473.85 грн 1+: 473.85 грн10+: 369.3 грн30+: 341.39 грн60+: 328.34 грн120+: 317.93 грн270+: 308.42 грн510+: 302.54 грн1020+: 297.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LTO100F1R000JTE3 | 206 | від 474.55 грн 1+: 474.55 грн10+: 369.8 грн30+: 341.67 грн60+: 329.02 грн120+: 317.77 грн510+: 302.3 грн1020+: 297.38 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
