
PWR220T-35-R270F
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
PWR220T-35-R270F — електронний компонент виробника Bourns, категорія Resistors. Корпус: TO-220-2. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PWR220T-35-R270F.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 345.38 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-2 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Features: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding |
| Tolerance: | ±1% |
| Resistance: | 270 mOhms |
| Composition: | Thick Film |
| Power (Watts): | 35W |
| Package / Case: | TO-220-2, Variant |
| Size / Dimension: | 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm) |
| Power Dissipation: | 35 W |
| Height - Seated (Max): | 0.575" (14.60mm) |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PWR220T-35-R270F | 282 | від 345.38 грн 1+: 345.38 грн10+: 260.86 грн25+: 241.57 грн50+: 230.39 грн100+: 221.51 грн250+: 212.47 грн500+: 207.24 грн1000+: 203.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PWR220T-35-R270F | 257 | від 345.38 грн 1+: 345.38 грн10+: 261.14 грн25+: 242.19 грн50+: 228.85 грн100+: 221.13 грн250+: 212 грн500+: 207.09 грн1000+: 203.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
