
RC1206JR-07100KL
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
RC1206JR-07100KL — електронний компонент виробника YAGEO, категорія Resistors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RC1206JR-07100KL.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 0.19 до 24.75 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | YAGEO |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Drain-Source Voltage: | 200 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Features: | Moisture Resistant |
| Tolerance: | ±5% |
| Resistance: | 100 kOhms |
| Composition: | Thick Film |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Power Dissipation: | 4 W |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RC1206JR-07100KL | 111 шт. | від 0.19 грн 100+: 0.19 грн1000+: 0.16 грн5000+: 0.11 грн | Віаком | Купити |
| RC1206JR-07100KL | Є в наявності | від 24.75 грн 1+: 24.75 грн5+: 22.15 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RC1206JR-07100K | 15827 | від 6.96 грн 1+: 6.96 грн10+: 0.88 грн100+: 0.53 грн500+: 0.39 грн1000+: 0.34 грн2500+: 0.29 грн4075+: 0.24 грн10000+: 0.23 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RC1206JR-07100KL | 77136 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 1.47 грн100+: 1.12 грн1000+: 0.84 грн5000+: 0.56 грн10000+: 0.49 грн25000+: 0.42 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RC1206JR-07100KL | 22553 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 3.01 грн25+: 2.29 грн50+: 1.89 грн100+: 1.56 грн250+: 1.24 грн500+: 1.06 грн1000+: 0.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Resistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
