
B59707A0120A062
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
B59707A0120A062 — електронний компонент виробника TDK, категорія Thermistors. Корпус: 1210. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B59707A0120A062.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 61.12 до 73.77 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | 1210 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 80 V |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Ceramic |
| Grade: | Automotive |
| Current - Max: | 300 mA |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Voltage - Max: | 80V |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Current - Trip (It): | 90 mA |
| Resistance - 25°C (Typ): | 125 Ohms |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 50 mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B59707A0120A062 | 22178 | від 61.12 грн 1+: 61.12 грн10+: 56.48 грн25+: 52.06 грн50+: 46.16 грн100+: 43.14 грн250+: 38.92 грн500+: 35.9 грн1000+: 33.02 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B59707A0120A062 | 29371 | від 73.77 грн 1+: 73.77 грн5+: 61.12 грн10+: 56.41 грн50+: 46.8 грн100+: 43.18 грн250+: 38.81 грн500+: 35.79 грн1000+: 33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thermistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
